Мистецькі вихідні музею Осмьоркіна


    17 червня 2017 року співробітники художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна в рамках започаткованого відділом культури і туризму міської ради культурно-мистецького проекту «Мистецькі вихідні», який передбачає проведення щосуботи з травня до вересня різноманітних заходів, підготовлених міськими закладами культури – екскурсії вулицями історичного центру Кропивницького, музейні та бібліотечні виставки і майстер-класи, концертні виступи муніципального духового оркестру та учнів і викладачів музичних шкіл в парку культури та відпочинку «Ковалівський» на літньому майданчику, провели цікаві акції, які не лише популяризують творчість відомого художника і педагога О.О.Осмьоркіна, а й спонукають і залучають всіх бажаючих до занять образотворчим мистецтвом.
    До уваги глядачів було розгорнуто пересувну виставку репродукцій картин «Жіночий портрет в творчості О.О.Осмьоркіна», присвячену 125-річному ювілею митця, що презентує всю багатогранну галерею жіночих портретних образів, створених талановитим живописцем, які нині прикрашають музейні колекції багатьох країн світу.   
    Зацікавленість викликала вікторина «Світ образотворчого мистецтва» та творче завдання - знайти десять відмінностей на двох варіантах картини О.О.Осмьоркіна «Зелене пальто. Портрет Н.Г.Осмьоркіної» 1947 року.
    Яскраві емоції подарував і конкурс дитячого малюнку крейдою на асфальті «Мої літні канікули», участь в якому взяли навіть дорослі, та запропоновані розмальовки, виконані відомим кропивницьким митцем заслуженим художником України А.М.Надєждіним як ілюстрації до книг сучасного поета-земляка Анатолія Черниша «Загадки в картинках-розмальовках», «Про сонечко і журавля, калину і букву Я» та інших, адже всі бажаючі мали можливість залишити собі на згадку власні творіння, розфарбовані кольоровими олівцями.
    А подарунками для всіх учасників інтерактивних мистецьких заходів були заохочувальні призи – художні листівки та буклети, олівці, фарби, альбоми для малювання, а також цукерки з логотипом музею.


p1710m.jpg (5871 bytes)
Еспозиція пересувної виставки репродукцій
картин «Жіночий портрет в творчості О.О.Осмьоркіна»

p1711m.jpg (3145 bytes) p1712m.jpg (6424 bytes) p1713m.jpg (4040 bytes) p1714m.jpg (4187 bytes)
p1715m.jpg (4403 bytes) p1716m.jpg (6762 bytes) p1717m.jpg (6188 bytes) p1718m.jpg (3815 bytes) p1719m.jpg (4377 bytes)

Інтерактивні мистецькі заходи музею