Виставка до Дня архітектури України


    30 червня 2017 року в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулося відкриття виставки «Дипломні та курсові проекти студентів Кіровоградського будівельного коледжу зі спеціальності «архітектурне проектування і внутрішній інтер’єр» до Дня архітектури України».
    Музей активно творчо співпрацює з цим навчальним закладом, який був заснований як технікум на базі художньої школи у 1930 році, а в 2007 році перейменований на коледж. Студенти, які навчаються за спеціальністю «архітектурне проектування і внутрішній інтер’єр», є активними учасниками різноманітних мистецьких заходів музею – тематичних художніх виставок-конкурсів та науково-просвітницьких проектів, а в 2012 році в музеї презентувалася виставка студентів коледжу, експозицію якої складали понад 50 творчих робіт з малюнку, живопису, композиції.
    На нинішній виставці, присвяченій Дню архітектури України, який відзначається 1 липня, експонуються дипломні архітектурні проекти випускників коледжу 2017 року зі спеціальності «архітектурне проектування і внутрішній інтер’єр» - Любові Федотової, Миколи Голинського, Ірини Іванової, Ольги Леонової, Анастасії Чернової, Ростислава Руденока та курсові проекти-макети Ганни Бурлаки і Вікторії Лещенко, підготовлені під керівництвом досвідчених викладачів членів Національної Спілки архітекторів України О.О.Постолатія, Л.В.Харламової та Т.О.Пенязь, які професійно передають студентам знання з архітектурного проектування, планування та забудови міст, архітектурних деталей та обладнання інтер’єрів, історії архітектури. Студенти особисто презентували свої архітектурні проекти, підготувавши в якості ілюстрацій яскраві відеоролики.
    Презентація виставки відбувалася під час урочистостей з нагоди вручення обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка. Тож молодих фахівців в галузі містобудування привітали голова Кіровоградської обласної ради О.А.Чорноіваненко та начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Кіровоградської обласної державної адміністрації В.В.Кулікова. Слова подяки звучали і на адресу директора Кіровоградського будівельного коледжу О.В.Тарана та завідувача архітектурним відділенням цього навчального закладу О.А.Ковтун, яким під час урочистостей були вручені Грамоти.
    Всі присутні, а серед них більшість були саме архітектори, з задоволенням ознайомилися з представленою експозицією і на згадку про захід сфотографувалися біля ошатної будівлі музею.


p1737m.jpg (6658 bytes) p1738m.jpg (7336 bytes)
Голова Кіровоградської обласної ради О.А.Чорноіваненко та начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Кіровоградської облдержадміністрації В.В.Кулікова вітають з відкриттям виставки Директор Кіровоградського будівельного коледжу О.В.Таран, завідувач архітектурним відділенням О.А.Ковтун та викладач, голова Кіровоградської обласної організації Національної Спілки архітекторів України Л.В.Харламова під час відкриття виставки

p1739m.jpg (5526 bytes) p1740m.jpg (5164 bytes)
Студенти Кіровоградського будівельного коледжу
Ірина Іванова та Микола Голинський презентують
свої дипломні архітектурні проекти

p1741m.jpg (6105 bytes) p1742m.jpg (6323 bytes) p1743m.jpg (4601 bytes) p1744m.jpg (9038 bytes) p1745m.jpg (4366 bytes)

Під час презентації виставки