Фотовиставка «Символ Гідності та Свободи»


    20 серпня 2018 року в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна презентована тематична фотовиставка «Символ Гідності та Свободи» до Дня Державного Прапора України.
    День Державного Прапора України - державне свято України, присвячене одному з її державних символів – Прапору України, встановлено на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України, відзначається щорічно 23 серпня.
    Експозицію виставки складають понад 20 кольорових фото з зображенням Державного Прапора України як під час переломних історичних подій в країні, так і під час відзначення державних свят в нашому місті Кропивницькому. Авторами цих своєрідних фотолітописів є відомі фоторепортери – заслужений журналіст України Ігор Демчук, члени Національної Спілки журналістів України Олександр Шулешко та Олександр Коломінов, а також член Національної Спілки фотохудожників України Юрій Лебедєв.
    Всі представлені на виставці світлини в свій час експонувалися в музеї на різноманітних тематичних та персональних фотовиставках - «Революція Гідності. Хроніка подій», присвячена річниці трагічних подій на Майдані в лютому 2014 року (2015 р.), персональна фотовиставка Олександра Шулешка «Місто. Простір світла» до Дня міста (2013 р.) та виставках авторських фото заслуженого журналіста України Ігоря Демчука в рамках музейного арт-проекту «На перехресті вулиць Єлисаветграда - Кіровограда» до Дня міста: «Вулиця Дворцова – минуле і сучасне» (2014 р.), «Велика Перспективна – від фортеці Святої Єлизавети до Янгола-охоронця міста» (2015 р.), «Від каріатиди до хай-теку. Принади фасадної пластики міста над Інгулом», присвячена 150-річчю від дня народження художника архітектури Я.В.Паученка» (2016 р.) та «Центральна площа міста: сторінки літопису» (2017 р.).


p2409m.jpg (4098 bytes) p2410m.jpg (8145 bytes)

Афіша та експозиція фотовиставки «Символ Гідності та Свободи»
до Дня Державного Прапора України