Урок журналістики та блогінгу від Володимира Крутоуса


    10 квітня 2019 року в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулася творча зустріч з майстром скульптурної мініатюри Володимиром Крутоусом, персональна виставка якого експонується в одному з залів музею.
    Мистецький захід, учасниками якого стали вихованці дитячої кіно-теле-студії «Ку-раж», пройшов у форматі відкритого уроку з основ журналістики та блогінгу. І це невипадково, адже Володимира Крутоуса в нашому місті знають як тележурналіста - ведучого дитячих передач «Кукарача», «12 балів», «Засинайка» на обласному телебаченні, неодноразового дипломанта Всеукраїнського фестивалю фільмів і телерадіопрограм для дітей і юнацтва «Золоте курча». Нині ж він разом зі своєю колегою Наталією Устименко успішно керує цією студією, де навчають техніці екранного мовлення, роботі в кадрі та іншим телевізійним премудростям. Крім того Володимир Крутоус активно веде авторський блог.
    Тож, школярі отримали відповідне творче завдання – написати статтю про зустріч з митцем та враження від виставки його творів і розмістити це повідомлення з фотоілюстраціями на власних сторінках у Facebook та Instagram.
    Юні журналісти з захопленням почали виконувати поставлену мету, адже все відбувалося як конкурс і переможець мав отримати приз від митця. Перш за все, учні ознайомилися з експозицією не лише персональної виставки Володимира Крутоуса, який особисто продемонстрував представлені авторські роботи із серій: «Українське козацтво», «Янголи-охоронці», «Історична портретна галерея» та предмети творчої праці – інструменти, пінопласт, шматочки деревини різних порід, довідники, інші матеріали, що використовує під час створення мініатюр, експоновані в імпровізованій «Майстерні митця», а й всього музею, особливо меморіального залу, присвяченого життю і діяльності професора живопису Олександра Осмьоркіна. Для отримання ж повноцінної інформації про художника і його музей в електронному вигляді, учасники заходу, скориставшись своїми мобільними гаджетами, відразу зайшли на музейний веб-сайт, на якому несподівано для себе відкрили цікаві розділи, адже у «Вибраних подіях» та «Вибраних виставках» виявилося достатньо інформаційного матеріалу й про презентацію персональної виставки Володимира Крутоуса в день його народження для підготовки власного посту в соцмережі інтернету.
    Творче завдання виконали швидко й залюбки, а найвправніші три учасниці своєрідного журналістського конкурсу були відзначені презентами від Володимира Крутоуса – буклетами його персональної виставки «Мені!» з автографом.
    А музей в свою чергу однозначно отримав ще одну категорію потенційних відвідувачів, принаймні, у віртуальному режимі як глядачів мистецьких новинок на його сайті.


p3002m.jpg (7626 bytes) p3003m.jpg (8221 bytes) p3004m.jpg (4263 bytes) p3005m.jpg (7403 bytes)

Володимир Крутоус представляє свої мініатюри
вихованцям дитячої кіно-теле-студії «Ку-раж»


p3006m.jpg (7321 bytes) p3007m.jpg (6870 bytes) p3008m.jpg (5078 bytes) p3009m.jpg (6675 bytes)
p3010m.jpg (7626 bytes) p3011m.jpg (7743 bytes) p3012m.jpg (7614 bytes) p3013m.jpg (7618 bytes) p3014m.jpg (5203 bytes)

Під час виконання творчого завдання з основ журналістики та блогінгу