Музейний флешмоб в День Прапора України


    23 серпня 2019 року в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна до Дня Державного Прапора України відбулася патріотична мистецька акція – експонування пересувної тематичної фотовиставки «Символ Гідності та Свободи» на вулиці біля будівлі музею та фотографування з синьо-жовтим стягом колективу і відвідувачів музею, просто перехожих, які, крокуючи тротуаром, зупинялися і не лише зацікавлено оглядали представлені світлини, а й охоче робили свої світлини.
    Двадцять кольорових фото з зображенням Українського Прапора з музейного зібрання яскраво відтворюють як переломні історичні події під час Революції Гідності в столиці та нашому місті, так і святкові заходи. Авторами цих фотолітописів є відомі кропивницькі фоторепортери – заслужений журналіст України Ігор Демчук, члени Національної Спілки журналістів України Олександр Шулешко та Олександр Коломінов, а також член Національної Спілки фотохудожників України Юрій Лебедєв. Представлені фотокартки в свій час експонувалися в музеї на різноманітних тематичних та персональних фотовиставках, найбільш резонансною з яких була «Революція Гідності. Хроніка подій», присвячена річниці трагічних подій на Майдані в лютому 2014 року.
    Своєрідний музейний флешмоб викликав неоднозначні емоції у містян – від здивування, а подекуди й навіть відкритого прояву невдоволення, до щирого захоплення дійством і таких було звичайно більше. А Олег Купряшкін, син співробітниці нашого музею, дізнавшись про захід, одягнув військову форму з бойовими нагородами та приніс прапор з підписами своїх побратимів, які майже всі полягли під Волновахою. Тримаючи в руках цей прапор, він фотографувався з мамою, яка дочекалася його, а в очах їх бриніли сльози, бо іншим матерям не так пощастило.
    Тож, хай для всіх нас Державний прапор буде справжнім символом гідності та свободи не лише в свята, а й в будні. І попри всі перешкоди, ми повинні шанувати його з вірою, надією та впевненістю в майбутнє України, в якій щасливо житиме і маленький кропивничанин Олексійко, який радісно усміхаючись, здіймає прапорець до сонця.


p3346m.jpg (7622 bytes) p3347m.jpg (7780 bytes)

Експозиція тематичної фотовиставки
«Символ Гідності та Свободи»


p3348m.jpg (6191 bytes) p3349m.jpg (7058 bytes) p3350m.jpg (7216 bytes) p3351m.jpg (7365 bytes)
p3352m.jpg (4204 bytes) p3353m.jpg (4153 bytes) p3354m.jpg (6891 bytes) p3355m.jpg (4300 bytes)

Музейний флешмоб в День Державного Прапора України