Відеозйомки дитячої кіно-теле-студії «КУ-раж» в музеї


    15 і 16 червня 2020 року на телеканалі «Вітер» Інформаційної агенції «Центральноукраїнське бюро новин» в дитячій програмі «Мультяха» вийшли в ефір цікаві відеосюжети про художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна. Підготували їх вихованці дитячої кіно-теле-студії «КУ-раж» разом зі своїми наставниками Володимиром Крутоусом і Наталією Устименко.
    Вибір музею, як майданчика для відеозйомок, невипадковий, адже свого часу вихованці студії вже були учасниками відкритого уроку з основ журналістики та блогінгу, під час якого виконували творче завдання – готували та розміщували пост про музей на власних сторінках у Facebook та Instagram.
    Цього ж разу вони розігрували невеличкі театралізовані сценки, розповідаючи про художника Олександра Осмьоркіна, про будинок його дядька архітектора Якова Паученка, де він провів свої дитячі та юнацькі роки, і про меморіальні речі з майстерні живописця, що експонуються в центральному залі. Окремий сюжет відзняли про етикет відвідувача в музеї.
    Майбутні телеведучі з усією серйозністю і досить професійно підійшли до виконання творчого завдання - репетирували, обирали найкращі ракурси, знімали по декілька дублів, а головне дослухалися до зауважень, настанов і порад своїх викладачів, які мають солідний стаж роботи на телебаченні.
    Володимира Крутоуса в нашому місті знають як досвідченого тележурналіста та як відомого майстра скульптурної мініатюри, зокрема військово-історичної тематики, яку презентував у нашому музеї в минулому році на персональній виставці.
    Сподіваємося, що після такої реклами відвідувачів у музеї побільшає. А студійцям щиро бажаємо успішної реалізації нових творчих задумів і гарного літнього відпочинку!


p4099m.jpg (6755 bytes) p4100m.jpg (12759 bytes) p4101m.jpg (5429 bytes) p4102m.jpg (9905 bytes) p4103m.jpg (5430 bytes) p4104m.jpg (10925 bytes)

Під час відеозйомки дитячої кіно-теле-студії «КУ-раж» в музеї