Лауреати міських мистецьких премій - 2020


    18 серпня 2020 року в Міській раді міста Кропивницького перед початком сесійного засідання міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов нaгоpодили дипломами лaуpеaтів міських мистецьких пpемій 2020 року.
    Заслужений художник України Сергій Шаповалов отримав диплом лауреата міської художньої премії імені Бориса Вінтенка за особливі заслуги перед територіальною громадою міста в сфері образотворчого мистецтва, популяризацію в творах живопису культурної та історичної спадщини міста, створенні його позитивного іміджу в Україні та за її межами. Кандидатуру на здобуття премії подавала обласна організація Національної Спілки художників України за підтримки колективу художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна. Колоритні пейзажі міста Кропивницького, осяяні любов’ю до неповторної архітектури його історичного центру, експонувалися в музеї на виставці «Живописна палітра Сергія та Анатолія Шаповалових» до 265-ї річниці заснування міста (2019).
    Фотокореспондент видання територіальної громади міста Кропивницького «Вечірня газета», член Національної Спілки журналістів України Олександр Шулешко отримав диплом лауреата міської премії фотохудожників імені Василя Ковпака за високу професійність у сфері фотомистецтва, створення фотоматеріалів, спрямованих на збагачення і збереження історичної спадщини, висвітлення економічного, соціального, культурного життя міста Кропивницького. Кандидатуру на здобуття премії подавав колектив художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна. Фотознімки міської архітектури Кропивницького та портрети творчих особистостей неодноразово презентувалися в музеї на персональних фотовиставках Олександра Шулешка «Місто. Люди» (1997) та «Місто. Простір світла» (2013).
    Керівники міста привітали лауреатів та побажали їм творчої наснаги і подальших успіхів на мистецькій ниві. На знак вдячності за увагу до сфери культури з боку міської влади Кропивницького заслужений художник України Сергій Шаповалов передав у подарунок громаді одну зі своїх живописних робіт з краєвидом обласного центру.
     Колектив музею щиро вітає митців з почесними нагородами!


p4289m.jpg (12583 bytes) p4290m.jpg (9398 bytes) p4291m.jpg (11537 bytes)
Диплом лауреата міської художньої премії імені Бориса Вінтенка Нагородження заслуженого художника України Сергія Шаповалова

p4292m.jpg (12981 bytes) p4293m.jpg (10608 bytes) p4294m.jpg (11171 bytes)
Диплом лауреата міської премії фотохудожників імені Василя Ковпака Нагородження фотокореспондента «Вечірньої газети» Олександра Шулешка

p4295m.jpg (13271 bytes)

Лaуpеaти міських пpемій у сфеpі літеpaтуpи,
обpaзотвоpчого та фотомистецтвa під час урочистостей
в Міській раді міста Кропивницького