Мистецтвознавчі читання в музеї Олександра Осмьоркіна - 2012


   В художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна з нагоди відзначення 120-річного ювілею з дня народження художника (8 грудня) розпочалася культурно-мистецька акція “Мистецтвознавчі читання про життя та творчість О.О.Осмьоркіна”.
   Протягом жовтня - листопада в другу та четверту п”ятницю відбуватимуться публічні тематичні лекції на теми: “О.О.Осмьоркін і художнє життя Єлисаветграда”, “Пейзаж в творчості О.О.Осмьоркіна”, “Символіка речей в творчості О.О.Осмьоркіна”, “О.О.Осмьоркін і епоха соцреалізму в мистецтві”. Під час проведення публічних лекцій експонуватимуться тематичні виставки з музейного зібрання.
   В рамках цього мистецького проекту 12 жовтня 2012 року до Дня художника в музеї відбулася публічна лекція на тему: “О.О.Осмьоркін і художнє життя Єлисаветграда” та презентація однойменної тематичної виставки. Першими відвідувачами виставки та слухачами мистецтвознавчих читань стали студенти мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.


p40m.jpg (9369 bytes) p41m.jpg (8094 bytes) p42m.jpg (5977 bytes)