Урочистості з нагоди відзначення 120-річного ювілею Олександра Осмьоркіна


   8 грудня 2012 року в день народження відомого художника і педагога Олександра Олександровича Осмьоркіна в меморіальному музеї його було вельми людно. Проголошувались вітання, дарувалися квіти, звучала класична музика… Відбувалося справжнє свято мистецтва, яке стало головною подією в низці заходів, присвячених 120-річному ювілею художника. Адже музейники протягом всього року експонували тематичні художні та фото-документальні виставки, влаштовували різноманітні мистецькі акції - музейні гостини, художні студії, мистецтвознавчі читання, публічні лекції, присвячені творчості художника-земляка, професора живопису О.О.Осмьоркіна, який народився в Єлисаветграді, провів тут свої дитячі та юнацькі роки, звідки вирушив на життєвий шлях, сповнений невтомного творчого пошуку.
   Традиційно в день народження художника в музеї урочисто нагороджували лауреатів обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства його імені. В цьому році почесні відзнаки отримали - олександрійський живописець, який майже сорок років очолював місцеву художню школу, викладач Олександрійського училища культури, почесний громадянин міста Олександрії Степан Ніколенко в номінації "національна традиція", кіровоградська художниця, творчість якої означена авангардовими пошуками в образотворчому мистецтві, член Національної Спілки художників України Оксана Журавель в номінації "новітні спрямування" та науковець, декан мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, професор Леонід Бабенко в номінації "мистецтвознавство та історія мистецтв".
   Приємною новиною на урочистостях стала і презентація поштового конверту, випущеного Укрпоштою з нагоди 120-річчя з дня народження художника Олександра Осмьоркіна накладом 58 тисяч примірників.


p51m.jpg (7161 bytes) p52m.jpg (5860 bytes) p53m.jpg (6254 bytes) p54m.jpg (4052 bytes)
Меморіальний зал музею під час урочистостей Святковий концерт викладачів Кіровоградської музичної школи №1 ім. Г.Г.Нейгауза - Сергій Тютюнник (скрипка) та Ольга Терещенко (концертмейстер) Лауреати премії 2012 року С.Ф.Ніколенко та Л.В.Бабенко з головою Кіровоградської обласної ради, головою журі премії М.М.Ковальчуком в меморіальному залі музею Вручення премії С.Ф.Ніколенку - лауреату в номінації "національна традиція"

p55m.jpg (5089 bytes) p56m.jpg (8404 bytes) p57m.jpg (4403 bytes) p58m.jpg (3481 bytes)
Вручення премії Л.В.Бабенку - лауреату в номінації "мистецтвознавство та історія мистецтв" Студенти та викладачі мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка вітають декана мистецького факультету, професора Л.В.Бабенка Начальник відділу маркетингу Кіровоградської дирекції Укрпошти Дмитро Манько презентує поштовий конверт, випущений Укрпоштою з нагоди 120-річчя з дня народження художника Олександра Осмьоркіна Поштовий конверт, випущений Укрпоштою з нагоди 120-річчя з дня народження художника Олександра Осмьоркіна