Творча зустріч з народним художником України Михайлом Надєждіним


   28 лютого 2013 року в музеї відбулася творча зустріч народного художника України Михайла Надєждіна зі студентами мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка в рамках презентації персональної виставки «Живописні симфонії Михайла Надєждіна» із серії «Лауреати обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна».
   Художника представив декан мистецького факультету, професор Леонід Бабенко, який, до речі, також є лауреатом премії імені Осмьоркіна 2012 року в номінації «мистецтвознавство та історія мистецтв». Спілкування було щирим і безпосереднім. М.Надєждін цікаво розповів про свій непростий життєвий і творчий шлях в мистецтві, надавав слушні поради в оволодінні молоддю художніми навиками, провів своєрідну екскурсію по виставці, знайомлячи з історією написання того чи іншого твору. Студенти мали унікальну змогу зазирнути в творчу лабораторію митця, пізнати його думки й емоції, які спонукали до створення живописних полотен.
   На завершення зустрічі М.Надєждін подарував мистецькому факультету унікальний художній альбом «Родина Надєждіних», виданий у Києві в 2005 році, та побажав студентам проявляти у всьому творчість.


p92m.jpg (2980 bytes) p93m.jpg (5298 bytes) p94m.jpg (7910 bytes) p95m.jpg (4170 bytes) p96m.jpg (7087 bytes)