Приз глядацьких симпатій


   До святкування Дня міста, який кіровоградці в цьому 2013 році відзначали 21 вересня, художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна як завжди активно долучився, презентувавши низку тематичних виставок для мешканців Кіровограда, але не в залах музею, а на вулицях міста.
   Так, на вул. Дворцовій в «Історичному кварталі», який організатори заходів означили від вул. Велика Перспективна до вул. В’ячеслава Чорновола, експонувалася фото-документальна виставка «Місто Якова Паученка», привернувши увагу і зацікавлення городян фотознімками будівель, що є окрасою центру міста, споруджених за проектами відомого єлисаветградського архітектора Я.В.Паученка, а також копіями унікальних документів і світлин зодчого з музейної збірки.
   А на Театральній площі біля Кіровоградського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького музей представляв одразу дві не менш цікаві виставки в рамках конкурсів за музейним напрямком ІІ-го Центрально-Українського музейно-туристичного фестивалю, що проводився в цей же день, а саме: «Палітра художника Олександра Осмьоркіна» в рамках конкурсу виставок одного предмета із фондів музеїв та «Рекламні друковані видання Кіровоградського художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна» в рамках конкурсу представлення музейних видань туристично-краєзнавчого спрямування, за які отримав приз глядацьких симпатій, що є найкращою і мабуть найсправедливішою оцінкою діяльності музею.


p135m.jpg (5249 bytes) p136m.jpg (4647 bytes) p137m.jpg (6430 bytes) p138m.jpg (11371 bytes) p139m.jpg (5772 bytes) p140m.jpg (7172 bytes)