«Провінційний фотовернісаж»


   27 березня 2014 року в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулася презентація персональної фотовиставки Івана Бєлоуса «Провінція…», присвяченої 70-річчю з дня його народження.
   Експозицію виставки склали понад тридцять чорно-білих та кольорових авторських фотознімків із серій: «Провінція» та «Перлини Знам’янщини», створених в останні роки. Перед глядачами в повній красі постають краєвиди природи нашого краю, портретні образи односельчан, натюрмортні композиції.
   Бєлоус Іван Гнатович – член Національної Спілки фотохудожників України (2007 р.) та фотоклубу «Коллаж» Кіровоградського обласного центру народної творчості (2003 р.). Активний учасник обласних та всеукраїнських фотоконкурсів та фотовиставок.
   Вчитель географії за фахом, в минулому кадровий офіцер, І.Г.Бєлоус вже майже двадцять років успішно керує двома гуртками в Трепівській загальноосвітній школі Знам’янського району на Кіровоградщині – екологічним «Природа» та фотогуртком «Пошук», прищеплюючи учням любов до природи рідного краю та захоплюючи їх дивами фотосправи.
   З відкриттям виставки І.Г.Бєлоуса прийшли привітати колеги, однодумці та шанувальники його творчості. Так, голова Кіровоградської обласної організації НСФХУ Володимир Мощинський вручив І.Г.Бєлоусу грамоту за підписом голови правління Національної Спілки фотохудожників України Едуарда Странадка. Добрі слова на адресу ювіляра сказала і директор Трепівської загальноосвітньої школи Людмила Тимошенко. А окрасою заходу стала екскурсія по виставці в авторському виконанні. Іван Гнатович з захопленням розповідав про кожну фотографію, історію її створення, про спроби експериментувати, аби відтворити фотооб’єктивом не лише оточуючу дійсність, а й власні почуття і думки.


p212m.jpg (7946 bytes) p213m.jpg (4194 bytes) p214m.jpg (8207 bytes)
Презентація виставки Голова Кіровоградської обласної організації НСФХУ В.М.Мощинський вручає грамоту Вітання директора Трепівської загальноосвітньої школи Л.В.Тимошенко

p215m.jpg (4888 bytes) p216m.jpg (7679 bytes) p217m.jpg (6586 bytes) p218m.jpg (8832 bytes)
І.Г.Бєлоус проводить екскурсію по виставці Під час відкриття виставки