Мистецький «Крок» молодих львівських художників


    28 липня 2015 року в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відкрилася виставка «Крок», на якій представлено живописні та графічні твори учасників Львівської молодіжної художньої спілки «Alla Prima» - студентів Львівської національної академії мистецтв Вадима Канащука, Назарія Муравського, Глафіри Щербак та Юлії Степанок, викладача цього навчального закладу Галини Хоружної, а також студентки Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша Анни Савки.
    Творча молодь, організувавшись у 2014 році в спілку, активно займається влаштуванням пленерів та виставок, проведенням майстер-класів з образотворчого мистецтва для дітей та дорослих, бере участь у різноманітних мистецьких акціях.
    Ось і цей вернісаж відбувся за ініціативи одного з керівників цього творчого об’єднання кіровоградця Вадима Канащука, який неодноразово експонував свої персональні виставки в рідному місті.   
    Під час урочистостей був презентований також підготовлений музеєм тематичний буклет - «КРОК». Виставка творів учасників Львівської молодіжної художньої спілки «Alla Prima».
    На адресу експонентів звучали вітання заступника начальника відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради Н.М.Чорної, завідувача відділом мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського С.А.Ушакової, відомого кіровоградського митця заслуженого художника України А.М.Надєждіна та наукового співробітника обласного художнього музею Л.П.Дмітрієвої.


p659m.jpg (7510 bytes) p660m.jpg (7034 bytes)

Буклет «Крок». Виставка творів учасників Львівської
молодіжної художньої спілки «Alla Prima»


p661m.jpg (6902 bytes) p662m.jpg (5567 bytes) p663m.jpg (3401 bytes) p664m.jpg (3163 bytes)
Презентація виставки і буклету. На знімку зліва направо: студент Львівської національної академії мистецтв Вадим Канащук, заступник начальника відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради Н.М.Чорна, директор музею В.В.Чернова Вітання заступника начальника відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради Н.М.Чорної Вітання завідувача відділом мистецтв Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського С.А.Ушакової Вітання наукового співробітника Кіровоградського обласного художнього музею Л.П.Дмітрієвої

p665m.jpg (5799 bytes) p666m.jpg (5660 bytes) p667m.jpg (6613 bytes) p668m.jpg (7124 bytes)

Під час презентації виставки творів учасників Львівської
молодіжної художньої спілки «Alla Prima» «Крок»