Музейний захід до Свята Великодня


    28 квітня 2016 року, напередодні Свята Великодня, до художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна завітали учні Кіровоградської дитячої художньої школи, яка також носить ім’я видатного художника і педагога Олександра Олександровича Осмьоркіна.
    Юні художники разом зі своїм викладачем О.В.Кривком, який займається не лише педагогічною діяльністю, а й як протоієрей духовною, з захопленням послухали лекцію «Іконостасна, художньо-іконописна та позолотна майстерня Я.В.Паученка», присвячену 150-річчю з дня народження відомого єлисаветградського архітектора, та ознайомилися з представленою виставкою «Українська ікона з музейної колекції» до Великодня.
    Провідний науковий співробітник музею А.М.Надєждін цікаво розповів учням про Якова Васильовича Паученка, ім’я якого в нашому краї було відомим не лише архітектурною практикою, а й як власника іконостасної, художньо-іконописної та позолотної майстерні, успадкованої ним від батька, яка неодноразово відзначалася нагородами на промислових виставках кін. ХІХ – поч. ХХ ст. Ілюстраціями до розповіді були унікальні фото-документальні матеріали з фондів музею, що експонуються на тематичній виставці «Художник архітектури Яків Паученко».
    По завершенні заходу учні переглянули експозицію меморіального залу, присвячену життю та творчості О.О.Осмьоркіна, та виставку дитячих малюнків «Архітектурні перлини нашого міста».


p900m.jpg (6978 bytes) p901m.jpg (6378 bytes) p902m.jpg (6616 bytes)

Провідний науковий співробітник музею АМ.Надєждін знайомить учнів
КДХШ ім. О.О.Осмьоркіна з виставкою «Художник архітектури Яків Паученко»


p903m.jpg (7127 bytes) p904m.jpg (7256 bytes)

Презентація виставки «Українська ікона
з музейної колекції» до Великодня


p905m.jpg (6358 bytes) p906m.jpg (6301 bytes)
Екскурсія в меморіальному залі музею Огляд виставки дитячих малюнків «Архітектурні перлини нашого міста»