Візит ліцеїстів до музею


    30 серпня 2022 року до художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна завітали учні 11-го фізико-математичного класу КЗ «Ліцей "Науковий" Міської ради міста Кропивницького» на чолі з класним керівником доктором педагогічних наук Тетяною Фурсиковою на творчу зустріч з куратором арт-проєкту «Художні студії - 2022» на тему: «Портрети сучасників на тлі війни» заслуженим художником України Андрієм Надєждіним.
    Під час заходу учнівська молодь дізналася про історію музейного мистецького проєкту «Художні студії - 2022» на тему: «Портрети сучасників на тлі війни» та переглянула презентацію – своєрідну фотохроніку студій та відеосюжети, які транслювалися на всеукраїнському інформаційному телемарафоні «Єдині новини». Ознайомлюючись з експозицією відкритої до Дня Незалежності України художньої виставки «НЕПЕРЕМОЖНІ», яка є першою в рамках арт-проєкту, учні уважно слухали розповідь провідного наукового співробітника музею Андрія Надєждіна про творчу роботу художників протягом лютого – серпня 2022 року, результатом якої є понад 250 портретів, виконаних в різних графічних техніках, що відтворюють загальний портрет сучасних українців, які бороться за територіальну цілісність нашої держави, її волю та свободу. На завершення всі з задоволенням оглянули інші тематичні виставки та сфотографувалися біля чарівної будівлі музею – пам’ятки архітектури, зведеної за проєктом відомого єлисаветградського зодчого Якова Паученка, в якій пройшли дитячі та юнацькі роки його племінника професора живопису Олександра Осмьоркіна.
    «Сьогодні учні 11 фізико-математичного класу ліцею «Науковий» міської ради міста Кропивницького відвідали виставку портретів «Непереможні». Зустріч у музеї О.О.Осмьоркіна, спілкування із заслуженим художником України А.Надєждіним для нас справді важлива. Мистецтво, зокрема портрети сучасників, дуже влучно передають характер, емоції, відчуття кожного українця у наш надскладний час. Віримо, Перемога незабаром! Дякуємо працівникам музею за спілкування з прекрасним, патріотичне виховання учнівської молоді», - написала в музейній книзі відгуків класний керівник доктор педагогічних наук Тетяна Фурсикова.