Музей Осмьоркіна на музейно-туристичному фестивалі


    19 вересня 2015 року художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна брав участь в ІV Центрально-Українському музейно-туристичному фестивалі, що проходив в Кіровограді в День міста в парку ім. Пушкіна (Козачому острові).
    Музей представив дві тематичні виставки в конкурсах за музейним напрямком серед музеїв-юридичних осіб Кіровоградської області: «Туристам на згадку». Рекламна друкована продукція художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна» в рамках конкурсу краєзнавчого спрямування «Варто побачити, де живе пам’ять» та «Виставка-конкурс патріотичного плакату «За Незалежність України!» серед студентської молоді до Дня Незалежності України» в рамках конкурсу патріотичного спрямування «Звитяга та патріотизм: зв’язок поколінь», за яку отримав призове третє місце.
    Під час презентації виставок одній з учасниць виставки-конкурсу патріотичного плакату «За Незалежність України!» студентці художньо-графічного відділення мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка Тетяні Виговській за представлений плакат «Моя Україна – це хлібні поля і ночі замріяні літні», виконаний у техніці витинанки, від музею було вручено подарунок – музейні буклети.
    Всіх учасників ІV Центрально-Українського музейно-туристичного фестивалю привітали керівники області та міста – заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації С.П.Коваленко, заступник міського голови міста Кіровограда Г.М.Литвин та директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації В.Г.Животовська.


p729m.jpg (2998 bytes) p730m.jpg (3201 bytes)
Керівники області та міста знайомляться з музейними виставками.
На знімку зліва направо: заступник міського голови міста Кіровограда Г.М.Литвин, директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської облдержадміністрації В.Г.Животовська, заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації С.П.Коваленко, директор музею В.В.Чернова
Директор музею В.В.Чернова представляє виставку «Туристам на згадку». Рекламна друкована продукція художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна»

p731m.jpg (3194 bytes) p732m.jpg (3017 bytes) p733m.jpg (3181 bytes)
Головний зберігач фондів музею І.Ю.Дячук знайомить з експозицією «Виставки-конкурсу патріотичного плакату «За Незалежність України!» серед студентської молоді до Дня Незалежності України» Студентка КДПУ ім. В.Винниченка Тетяна Виговська з подарунком від музею біля свого плакату

p734m.jpg (2851 bytes) p735m.jpg (3440 bytes) p736m.jpg (3220 bytes) p737m.jpg (2211 bytes) p738m.jpg (2600 bytes)
Відвідувачі музейних виставок, представлених на
ІV Центрально-Українському музейно-туристичному фестивалі