Твори переможців художнього конкурсу «Молодіжна палітра» 2016


Конкурс «Молодіжна палітра» 2016


    1 червня 2016 року в Міжнародний день захисту дітей в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців конкурсу «Молодіжна палітра» імені відомого кіровоградського художника і педагога - заслуженого працівника культури України, члена Національної Спілки художників України, лауреата обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінації «національна традиція» Леоніда Івановича Бондаря (1938 - 2013), який понад двадцять років очолював Кіровоградську дитячу художню школу ім. О.О.Осмьоркіна.
    В цьому році конкурс, започаткований музеєм з метою виховання патріотизму підростаючого покоління та популяризації образотворчого мистецтва, сприяння розвитку дитячої та юнацької творчості, надання можливості учням та студентам реалізації власних творчих здібностей, виявлення та підтримка талановитої молоді і викладачів, співорганізатором якого виступила Кіровоградська обласна організація Національної Спілки художників України, присвячений загальнонаціональній темі: «Ми - майбутнє України» до 25-річчя Незалежності України і проводився за такими видами образотворчого мистецтва: живопис, графіка, декоративне мистецтво.
    До участі в конкурсі було запропоновано 115 творів учнів та студентів таких навчальних закладів міста Кіровограда - дитячої художньої школи ім. О.О.Осмьоркіна, дитячої школи мистецтв, що в селищі Новому, народної студії образотворчого мистецтва «Соняшник» обласного центру дитячої та юнацької творчості, гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Палітра творчості» ЦДЮТ «Оберіг» НВО ЗШ І-ІІІ ст. № 24, художньо-графічного відділення мистецького факультету державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та будівельного коледжу за спеціальністю «архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр».
    Згідно з рішенням журі конкурсу переможцями стали 26 учасників, віком від 7 до 20 років, художні твори яких відзначені Дипломами І, ІІ, ІІІ ступеню, в трьох номінаціях: І – учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, шкіл естетичного виховання; ІІ – учні художніх студій та гуртків образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів; ІІІ – студенти вищих навчальних закладів мистецького та гуманітарного профілю за відповідними віковими категоріями, та заохочувальними призами (альбом-розмальовка «Вулицями нашого міста», пензлі, фарби, олівці та інші предмети творчої праці художників), які надав один з ініціаторів заснування конкурсу - Відділ культури і туризму Кіровоградської міської ради. Подяками відзначені 5 учасників та всі викладачі, вихованці яких стали переможцями конкурсу.
    Також всі переможці конкурсу та їх викладачі отримали в дарунок буклет, в якому представлено не лише репродукції творів переможців конкурсу, а й творчо-біографічну статтю та фотопортрет Л.І.Бондаря, про якого під час урочистостей було сказано чимало теплих спогадів як про художника і педагога. Щиру вдячність організаторам конкурсу висловила вдова художника Неля Анатоліївна, яка завітала на захід.
    Під час урочистостей всі присутні з великим зацікавленням знайомилися з виставкою творів переможців конкурсу, яка дарує радість і вселяє оптимізм в майбутнє нашої країни.


p993m.jpg (7795 bytes) p994m.jpg (8385 bytes) p995m.jpg (8086 bytes) p996m.jpg (9473 bytes)
Буклет «Переможці художнього конкурсу «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря у 2016 році на тему: «Ми – майбутнє України» Афіша виставки творів переможців конкурсу Призовий фонд конкурсу

p997m.jpg (3653 bytes) p998m.jpg (3416 bytes) p999m.jpg (2679 bytes)
Директор музею В.В.Чернова відкриває урочистості Вітання начальника відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради А.Ф.Назарець Вітання голови Кіровоградської обласної організації НСХУ, члена журі А.В.Хвороста

p1000m.jpg (2573 bytes) p1001m.jpg (3780 bytes) p1002m.jpg (7099 bytes)
Вітання кандидата мистецтвознавства, доцента мистецького факультету КДПУ ім. В.Винниченка, члена журі О.І.Кириченко (праворуч) Виступ заслуженого художника України, провідного наукового співробітника музею, голови журі конкурсу А.М.Надєждіна Виступ завідувача відділом образотворчого мистецтва Кіровоградської дитячої школи мистецтв Ю.Б.Вінтенка

p1003m.jpg (6787 bytes) p1004m.jpg (8196 bytes) p1005m.jpg (9476 bytes)
Вдова художника Н.А.Бондар Переможці конкурсу Переможниця конкурсу учениця Кіровоградської дитячої школи мистецтв Дар’я Запісочна біля свого твору «Тато»

p1006m.jpg (7740 bytes) p1007m.jpg (6732 bytes) p1008m.jpg (7502 bytes) p1009m.jpg (8078 bytes)

Під час урочистостей